Naujausi įvykiai

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Vaikų ligų klinika, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Vaikų ligų klinika bei Lietuvos vaikų kardiologų draugija organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Svarbiausi vaiko sveikatos aspektai: prevencija, diagnostika, gydymas, ilgalaikė sveikatos priežiūra. II dalis“. Konferencija skirta visų specialybių vaikų gydytojų, šeimos gydytojų, skubios medicinos gydytojų ir bendrosios praktikos slaugytojų kvalifikacijai tobulinti.

Renginio data: 2024 m. balandžio 5 d.
Vieta: viešbutis „Vilnius Park Plaza“, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Visiems konferencijos dalyviams po renginio bus išduodami 6 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Konferencijos programa suderinta su Higienos instituto Kompetencijų centru ir registruota METAS sistemoje.

Nemokama registracija vykdoma tik internetu www.medpraktika.lt iki balandžio 3 d. 17.00 val. imtinai.

Sustabdžius nemokamą registraciją, mokestis – 10 Eur (programa, pažymėjimas ir užkandžiai).

Dėl ribotų vietų skaičiaus organizatorius pasilieka teisę stabdyti registraciją ir atšaukti dalyvių (iš anksto informavus), nesusijusių su tos srities specialybe, kuriems rengiama konferencija, registraciją.

Kontaktai pasiteirauti: , tel. +370 616 08 880 arba +370 672 48 371.