Naujausi įvykiai

Vilniasu universiteto Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Psichiatrijos klinika kartu su RespublikineVilniaus psichiatrijos ligonine organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Psichikos sveikatos priežiūros užtikrinimas bendruomenėje“, skirtą gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, šeimos gydytojams, gydytojams neurologams, bendrosios praktikos slaugytojams.

Renginio data: 2024 m. balandžio 18 d.
Vieta: Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė, Parko g., 21, Vilnius.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Konferencijos dalyviams bus išduodami elektroniniai 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Konferencija nemokama.

Registruotis galite čia.

Kontaktai susisiekti: prof. dr. S. Lesinskienė, el. paštas ; tel.: +370 686 17 550.