Naujausi įvykiai

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Gastroenterologijos, nefrologijos ir chirurgijos klinikos kartu su  Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikomis bei Vilniaus chirurgų draugija organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Minkštosios galios medicinoje“, skirtą visų specialybių gydytojams ir slaugytojams.

Renginio data ir laikas: 2024 m. gegužės 16 d. 16 val.
Vieta: Vilniaus Rotušės Didžioji salė, Didžioji g. 31, Vilnius.

Renginio programą galite rasti čia.

Išankstinės registracijos į renginį nėra, registracija vyks vietoje.

Bilietų kainos: Vilniaus chirurgų draugijos nariams, susimokėjusiems metinį nario mokestį – nemokamai, kitiems – 10 Eur, rezidentams ir studentams – 5 Eur.

Renginio dalyviams bus išduodami 4 val. trukmės VU kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Kontaktinis asmuo: prof. Audrius Šileikis, el. p.