Naujausi įvykiai

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Krūtinės ligų, imunologijos ir alergologijos klinika kartu su Lietuvos pulmonologų draugija organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Aktualūs pulmonologijos klausimai“, skirtą gydytojams pulmonologams, gydytojams vaikų pulmonologams, gydytojams anesteziologams reanimatologams, skubios medicinos gydytojams, gydytojams radiologams, gydytojams onkologams chemoterapeutams, gydytojams patologams, gydytojams genetikams, gydytojams onkologams radioterapeutams, gydytojams krūtinės chirurgams, gydytojams širdies chirurgams, abdominalinės chirurgijos gydytojams, gydytojams kardiologams, gydytojams alergologams ir klinikiniams imunologams, gydytojams dermatovenerologams, gydytojams gastroenterologams, gydytojams hematologams, gydytojams neurologams, gydytojams dietologams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, gydytojams reumatologams, gydytojams kraujagyslių chirurgams, šeimos gydytojams, infekcinių ligų gydytojams, laboratorinės medicinos gydytojams, vidaus ligų gydytojams, gydytojams nefrologams, gydytojams otorinolaringologams, medicinos gydytojams, vaikų intensyviosios terapijos gydytojams ir medicinos biologams.

Renginio data: 2024 m. gegužės 10 d.
Vieta: Konferencijų centras „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“, Gedimino pr. 44B, Vilnius.

Konferencijos dalyviams bus išduodami 6 val. trukmės Vilniaus universiteto kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Registraciją į konferenciją raite čia.

Lietuvos pulmonologų draugijos nariams – nemokamai.

Ne Lietuvos pulmonologų draugijos nariams išankstinė registracija – nemokama, o registracija konferencijos metu – 5 Eur.

Daugiau informacijos ir renginio programą rasite čia.

Konferencijos sekretoriatas Event Management

Organizacinis komitetas Pirmininkas: doc. Rolandas Zablockis. Nariai: prof. Edvardas Danila, gyd. Elena Bernotienė, gyd. Giedrė Grigienė

VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, Pulmonologijos ir alergologijos centras
Santariškių g. 2, LT-08661, Vilnius