Naujausi įvykiai

VU Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Anesteziologijos ir reanimatologijos klinika, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Anesteziologijos klinika bei Lietuvos anesteziologų-reanimatologų draugija organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Klinikinių atvejų mokslinė analizė“, skirtą gydytojams anesteziologams reanimatologams, anestezijos-intensyviosios terapijos slaugytojams, anesteziologijos ir reanimatologijos specialybės gydytojams rezidentams, medicinos gydytojams.

Renginio data: 2024 m. gegužės 17 d. 12 val.
Vieta: Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų E korpuso E122 (Raudonojoje) auditorijoje, Santariškių g. 2, Vilnius.

Registracija: bit.ly/4aEdNV1

Konferencijos dalyviams bus išduodami VU kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (bus išsiųsti el. paštu).

Renginio programą galite rasti čia.

Kontaktinis asmuo: prof. dr. (HP) Jūratė Šipylaitė, tel. (8 5) 236 5235.