Naujausi įvykiai

VU Medicinos fakultetas, Lietuvos dermatovenerologų draugija (LDVD) ir VUL Santaros klinikų Dermatovenerologijos centras organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Nauja dermoskopijos era!”. Konferencijos dalyviai girdės patyrusių FotoFinder  trenerių / lektorių mokslinius pranešimus, vyks praktiniai užsiėmimai, asmeninės patirties mainai, žadama maloni atmosfera kartu.

Renginio data: 2024 m. gegužės 17 d.
Vieta: Vilnius Grand Resort, Ežeraičių km, Ežeraičių g. 2, Vilnius.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Konferencijos kalba – anglų.

Konferencijos dalyviai gaus 5 val. trukmės VU kvalifikacijos kėlimo pažymėjimą.

Registracija į konferencija: https://registration.socio.events/e/fotofindervilnius2024

Kaina

Registruojantis iki balandžio 28 d. – 100 EUR.

Vėlyva registracija – nuo balandžio 28 d iki gegužės 7 d. – 150 EUR.

Speciali LDVD NARIO REGISTRACIJA:

Visiems LDVD nariams, registracijos metu naudojant kodą „LDVD", taikoma 50% nuolaida bilieto kainai. Rinkdamiesi bilieto tipą, registracijos puslapyje būtinai įveskite bilieto kredito KODĄ  „LDVD".

Į dalyvio mokestį įeina:

• Dalyvavimas seminaruose  ir praktiniuose užsiėmimuose

• Kavos pertraukėlės, pietūs, speciali FotoFinder programa renginio metu

• Dalomoji medžiaga

• Speciali kaina nakvynei viešbutyje (pagal poreikį)

• Pervežimo paslaugos iš Vilniaus į Vilnius Grand Resort (pagal pageidavimą)

• Vakaronė po konferencijos ir vakaro programa

Atšaukimo politika:

•       Atšaukus užsakymą raštu iki 2024 m. balandžio 28 d., grąžinama 95 % sumos

•       Užsakymus, gautus raštu nuo balandžio 28 d. iki gegužės 10 d., grąžinama 50 %.

•       Atšaukus užsakymą raštu nuo gegužės 10 d. – pinigai negrąžinami.

•       Visi pinigai bus grąžinti per 10 darbo dienų nuo atšaukimo gavimo raštu ()

Kontaktinis asmuo: doc. dr. Rūta Gancevičienė, el. paštas , tel. +370 620 58794.