Naujausi įvykiai

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedra organizuoja nuotolinę mokslinę-praktinę konferenciją „Reabilitacijos aktualijos ir naujovės“, skirta fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, sporto medicinos gydytojams, kineziterapeutams, ergoterapeutams, bendrosios praktikos slaugytojams, medicinos psichologams, masažuotojams.

Data ir laikas: 2024 m. gegužės mėn. 23 d., 14:00–18:20 val.
Vieta ir pobūdis: nuotolinis renginys vyks MS Teams aplinkoje. Konferencijos įrašas nebus daromas.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Registracijos nuoroda.

Maksimalus dalyvių skaičius – 150, jį pasiekus registracija bus stabdoma.

Konferencija nemokama, jei nereikalingas kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas.

Norintiems gauti 4 val. trukmės Vilniaus universiteto kvalifikacijos kėlimo pažymėjimą (po konferencijos pažymėjimai bus išsiųsti registracijos formoje nurodytu el. paštu) – taikomas 5 EUR mokestis. Konferencijos mokestis mokamas į Vilniaus universiteto A/S LT24 7044 0600 0110 1392, AB SEB bankas, banko kodas 70440, mokėjimo paskirtis - MF-2024-05-0014.

Atlikus pavedimą, būtina atsiųsti pavedimo kopiją el. p.

Kontaktas pasiteirauti: el. p. , tel. 8 620 66342.