Naujausi įvykiai

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Optometrijos katedra kartu su Lietuvos optometrininkų asociacija organizuoja praktinę konferenciją „Kontaktinių lęšių naujovės ir priekinio akies segmento biomikroskopija“, skirtą Lietuvos optometrininkų asociacijos nariams, optometrijos studijų programos studentams.

Data: 2024 m. gegužės 28 d.
Vieta ir pobūdis: konferencija vyks hibridiniu būdu, gyvai – VU Medicinos fakulteto 234 aud., M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius.

Renginio programą galite rasti čia.

Registracijos nuoroda: https://forms.office.com/e/vHvEGuWqnQ

Konferencijos įrašas bus daromas. Konferencija vyks hibridiniu būdu, prisijungimo nuoroda bus siunčiama po registracijos.

Konferencijos dalyviams bus išduodami 3 val. trukmės Vilniaus universiteto profesinės kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Kontaktinis asmuo: Vaida Kačergienė, tel. 8 6 8684452, el. p.