Mokslo naujienos

Bukovinijos valstybinis medicinos universitetas kviečia Vilniaus universiteto studentus ir jaunuosius mokslininkus dalyvauti XI tarptautiniame studentų ir jaunųjų mokslininkų medicinos ir farmacijos kongrese BIMCO 2024, kuris hibridiniu būdu vyks 2024 m. balandžio 2–5 d. Černivcuose (Ukraina).

Konferencijoje laukiami teorinio ar taikomojo pobūdžio moksliniai straipsniai, atstovaujantys įvairiems medicinos ir sveikatos mokslams, įskaitant: vidaus ligas, morfologiją, neurologiją, onkologiją, akušeriją, ginekologiją, dermatologiją, teismo mediciną, visuomenės sveikatą, oftalmologiją, pediatriją, psichiatriją, patologinę fiziologiją, farmakologiją, chirurgiją, odontologiją, mitybą, medicinos psichologiją. Visi moksliniai darbai bus paskelbti specialiame Kongreso leidinyje „BIMCO Journal“.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su

Registracija. (Registracijos terminas: 2024 m. sausio 31 d.).