Mokslo naujienos

Informuojame apie galimybę VU darbuotojams gauti finansinę paramą EMBL / EMBO konferencijų ir kursų dalyvavimui bei pasinaudoti EMBL atviros prieigos centrų paslaugomis 2024 metais.

Paramos dydis:

• dalyvaujant konferencijoje ar seminare – padengiamas registracijos mokestis;
  • naudojantis atviros prieigos centru – skiriama iki 1000 € / projektui.

Šaukimas galioja visus metus. Jeigu atsiras daugiau norinčių dalyvauti mokslininkų arba studentų, nei esama lėšų, pirmenybė bus teikiama darantiesiems žodinius ir stendinius pranešimus.

Jeigu rasite sau reikalingų renginių arba norėtumėte pasinaudoti EMBL atviros prieigos centrais, rašykite el. paštu .

EMBL / EMBO konferencijas ir seminarus rasite čia.

EMBL atviros prieigos centrus rasite čia.

--- Artėjantys renginiai ---

2024 m. vasario mėn. 26–29 d. vyks EMBO 4-ių dienų mokymus „Laboratory Leadership“, skirti jauniems mokslininkams, kurie vadovauja savo tyrimų grupei ar projektui ir (arba) per pastaruosius penkerius metus gavo mokslų daktaro laipsnį. Registracija uždaroma vasario 14 d. Skaitykite daugiau, registruokitės ir dalyvaukite.

EMBO Workshop 202402