Studijų naujienos

Šiemet jau antrą kartą VU Medicinos fakultete organizuojami geriausio (-ios) dėstytojo (-os) kiekvienoje studijų programoje rinkimai.

VU MF bakalauro, vientisųjų ir magistrantūros studijų programų studentai kviečiami aktyviai dalyvauti apklausoje ir prisidėti prie to, kad jų mėgstamas (-a) dėstytojas (-a) šiemet būtų pripažintas (-a) geriausiu (-ia) Medicinos fakultete!

Balsuoti galite tik 1 kartą, įrašydami kandidatą (dėstytojo (-s) vardą ir pavardę) formoje iki balandžio 30 d. Balsavime dalyvauja tik Medicinos fakulteto studentai.

20230417 VUMF MF destytoju rinkimai Cover LT

Kaip galite pasiūlyti kandidatą:

Formoje įrašykite dėstytojo (-s) vardą ir pavardę. Savo pasirinkimą trumpai argumentuokite.

Kriterijai, kurie padės Jums apsispręsti dėl kandidatūros (vertinant iš studento perspektyvos):

•  Dėstymas, dėstymo medžiagos ir jos pateikimo kokybė;
  •  Šiuolaikinių technologijų bei inovatyvių metodų taikymas studijų procese;
  •  Bendravimas ir bendradarbiavimas su studentais;
  •  Kiti kriterijai, kuriuos, jūsų nuomone, yra svarbu turėti geriausiam (-iai) dėstytojui (-ai)

DĖMESIO!!! Galite balsuoti ir už Jums šiuo metu nebedėstantį (-čią) dėstytoją, kurio (-ios) užsiėmimus turėjote ankstesnių semestrų metu.

Susumavus visų balsavusiųjų balsus, geriausias metų dėstytojas (-a) kiekvienoje studijų programoje bus paskelbtas (-a) iki birželio 1 d.

Rinkimai organizuojami MF Studijų skyriaus iniciatyva.

Studijos