Studijų naujienos

Studiju naujienos 3

Mieli studentai,

jei kilo poreikis keisti studijų grupę, turite užpildyti ir pateikti Laisvos formos prašymą e-Studentas aplinkoje (nurodykite priežastį bei į kurią grupę norite pereiti).

Keisti grupę galima tik dėl rimtos priežasties (pavyzdžiui, liga ar raštiška akademinio konsultanto rekomendacija). Ar priežastis yra pakankama grupės keitimui, galite pasitarti su savo studijų koordinatore.

Pereiti į kitą grupę galima, jei yra kolega, kuris mielai su jumis pasikeistų vietomis (abu studentai pildo prašymą, žr. aukščiau). Grupės keitimas galimas vieną kartą per studijų laikotarpį.

Lankyti užsiėmimus su kita grupe, negavus oficialaus studijų skyriaus patvirtinimo, griežtai draudžiama.

Studijų koordinatorių kontaktų sąrašas: https://www.mf.vu.lt/apie-mf/struktura/studiju-skyrius

Visa studentams aktuali informacija talpinama: www.mf.vu.lt

Studijos