Studijų naujienos

Vilniaus universiteto studente,

Ar norėtum apsilankyti didžiausioje Baltijos šalyse inovacijų konferencijoje LOGIN? O gal su draugais patys norite tapti inovacijų kūrėjais dalyvaujant 1,5 dienos hakatone?

Gegužės 11-12 d. dalyvauk Saulėtekio Tech Parko organizuojamame idėjų hakatone „LOGIN Hackathon powered by Vilnius TechFusion“!

„LOGIN hackathon powered by Vilnius TechFusion“ – tai unikali galimybė bendraminčių apsupty per 1,5 dienos parodyti savo kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius kuriant idėją skaitmeninio gyvenimo gerbūviui.

Tam ieškome smalsių ateities kūrėjų, norinčių generuoti idėjas įvairiomis temomis: automatizacija, skaitmeninė sveikata, išmanus miestas ir t.t. Kviečiame burtis į komandas iš 2-5 žmonių. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

„Vilnius TechFusion“ geriausios idėjos sumanytojams įteiks 1000 eurų prizą.

Registracija užsidaro balandžio 19d. 23:59val.

Susitikime ten!

20230411 TechFusion