Studijų naujienos

Lietuvos mokslo taryba, skatindama studentus įsitraukti į aktyvią mokslinę veiklą ir kelti mokslinę kompetenciją, paskelbė kvietimą teikti paraiškas finansuoti studentų tyrimų vasaros metu projektus.

Studentų dalyvavimas tyrimuose vasaros metu – tai vasaros atostogų metu studento pagal individualią programą atliekamas tiriamasis darbas, vadovaujant tyrimo vadovui.

Studento veikla bus remiama  konkurencinga 1 000 EUR per mėnesį  stipendija.

Projektus gali vykdyti tiek pirmos, tiek antros pakopos, tiek vientisųjų studijų studentai, išskyrus tuos, kurie paraiškų teikimo metu yra paskutiniųjų kursų studentai.

Studento paskutinio semestro visų studijuotų dalykų įvertinimų svertinis vidurkis turi būti lygus 8,0 arba didesnis.

Tyrimo vadovas turi turėti mokslo (meno) daktaro laipsnį arba pripažinto menininko statusą.

Asmuo kaip studento tyrimo vadovas ar studentas gali būti nurodytas tik vienoje kvietimo paraiškoje.

Projektų veiklos įgyvendinamos vasaros atostogų metu 2023 m. liepos – rugpjūčio mėnesiais.

Projekto biudžetas: 3600 Eur arba 4500 Eur (jeigu vasaros praktiką vykdys studentas atvykęs iš užsienio mokslo ir studijų institucijos arba jeigu studentas studijas vykdo kitoje Lietuvos mokslo ir studijų institucijoje, esančioje kitame mieste negu numatoma vasaros praktikos vieta vykdančiojoje institucijoje).

Skiriama papildomai 10 balų, jeigu paraiškoje nurodytas studentas šiuo metu studijuoja užsienio ar kitoje Lietuvos mokslo ir studijų institucijoje negu vykdančioji institucija.

Paraišką su privalomais priedais teikia tyrimo vadovas kartu su vykdančiąja institucija elektroninėje sistemoje https://junkis.lmt.lt iki 2023 m. gegužės 17 d. 24:00 val.

Lietuvos mokslo tarybos paskelbtą kvietimą rasite čia >>>, o Studentų tyrimų projektų finansavimo sąlygų aprašąir kitą informaciją pareiškėjams rasite čia >>>.

Lietuvos mokslo tarybos organizuojamas informacinis renginys vyks š. m. balandžio 28 d. 10 val. Išankstinė registracija vyks iki š. m. balandžio 27 d. 12 val. Registracijos formą rasite čia >>>

Metodinę medžiagą ir dokumentų formas galite rasti paspaudę VU intraneto nuorodą čia >>> arba galite parsisiųsite juos paspaudę nuorodą pavadinimu „Dokumentai pareiškėjams (STVM 2023)”.

Išsamesnę informaciją Plėtros departamente teikia:

Ignė Balaišytė, tel. (8 5) 268 7238, el. p.  (konsultuojami padaliniai: GMC, EVAF, TSPMI, KF)

Eglė Vanagienė, tel. (8 5) 236 6034, el. p.  (konsultuojami padaliniai: MF, CHGF, TF, ŠA)

Dagnė Gurskaitė, tel. (8 5) 219 3244, el. p.  (konsultuojami padaliniai: FSF, FLF, KNF, VM)

Vilma Rutkauskaitė, tel. (8 5) 219 3201, el. p.  (konsultuojami padaliniai: MIF, FF, IF)

Studijos