Studijų naujienos

2023–2024 m. VU SA MF atstovų koordinatorė Goda Malijauskaitė kviečia prisijungti į savo studijų programų komitetų (SPK) studentų atstovų komandą!

Studijų programos komitetas prižiūri studijų programos tikslus, turinį, ugdomas kompetencijas, vertinimą bei studijų programos aktualumą rinkoje. Studijų programos komitetą sudaro keli programos dėstytojai, socialinis partneris ir 1–2 studentų atstovai.

Studentų atstovas SPK:

• Dalyvauja studijų programos komiteto posėdžiuose, kuriuose atstovauja savo studijų programos studentų nuomonei studijų programos gerinimo klausimais;
  • Kartu su kitais SPK nariais identifikuoja studijų programoje esančias problemas bei ieško jų sprendimo būdų.
Tapęs studentų atstovu SPK:
  • Kelsi savo kompetencijas atstovavimo, argumentavimo, duomenų analizavimo bei kitose srityse;
  • Tiesiogiai dalyvausi studijų kokybės gerinimo procese, todėl apie programos pakeitimus sužinosi pirmas.
Susidomėjai? Skubėk pildyti registracijos anketą, susitiksim individualių interviu metu!

Informaciją pateikė VU SA MF

Studijos