Studijų naujienos

Kviečiame dalyvauti neurorinkodaros tyrime „Maisto produktų pakuočių įtaka vartotojų emociniam, kognityviniam atsakui bei ketinimui pirkti“

Kodėl verta dalyvauti?

• Atliksite įdomias užduotis susijusias su ketinimu pirkti maisto produktus.
  • Sužinosite ir patirsite, kaip registruojama elektroencefalograma (EEG) ir elektromiograma (EMG).
  • Prisidėsi prie mokslinio tyrimo įgyvendinimo.

Kviečiame dalyvauti tyrime jei:

• Esate 18 – 27 m. amžiaus;
  • Esate sveiki, neturintys lėtinių neurologinių, psichikos, endokrininių sutrikimų;
  • Nevartojate medžiagų galinčių turėti įtakos nervų sistemos veiklai (pvz. psichotropinės medžiagos, nervų sistemos veiklą veikiantys vaistai);
  • Jūsų regėjimas yra normalus ar koreguotas iki normalaus.

Svarbu žinoti!

• Tyrimas užtruks apie 1 val. 10 min.
  • Tyrimo metu elektroencefalogramos registracijai bus dedama kepurė su elektrodais. Geresniam odos – elektrodų kontaktui užtikrinti bus leidžiamas specialus gelis. Dėl šios priežasties po šios tyrimo dalies gali reikėti išsiplauti galvą – tam sąlygas ir priemones mes garantuojame!

Registruokitės tyrimui

Pildykite anketą internete arba, jei turite papildomų klausimų - parašykite laišką Gintarei.

Kur atvykti?

Tyrimas vyks Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre, Saulėtekio al. 7, Vilniuje.

Kada?

Tyrimas vyks liepos mėnesį. Tyrėjai dėl individualaus laiko susiderinimo susisieks su kiekvienu užsiregistravusiu asmeniškai.

Studijos