Studijų naujienos

Tarptautinio bendradarbiavimo ir Europos integracijos departamento kvietimas 18-30 metų jaunimui teikti paraiškas ir dalyvauti ASEF (Asia-Europe Foundation) projekte "Leadership in Society 5.0".

Kviečiami paraiškas teikti asmenys, turintys lyderiavimo bendruomenėse ar savo organizacijose patirties, gerai mokantys anglų kalbą, norintys sustiprinti lyderystės įgūdžius, įgyti tarpkultūrinių žinių, mokytis lyderiauti skaitmeninės visuomenės transformacijos ir technologijų panaudojimo iššūkiams spręsti procesuose.

Projekto trukmė: rugpjūčio 4 d. - gruodžio 4 d. Bus organizuojami mokymai internetu, taip pat gyvas dalyvavimas 5-jame ASEF jaunųjų lyderių susitikime (ASEFYLS5) rugsėjo 12-16 d. Salamankoje (Ispanija). Visas išlaidas atrinktiems kandidatams padengs organizatoriai.

Paraiškų pateikimo internetu terminas - liepos 9 d. Apie atrinktus kandidatus organizatoriai informuos iki liepos 24 d.

Atrenkant kandidatus, organizatoriai sieks atspindėti ASEM šalių įvairovę, lyčių balansą ir skirtingas kandidatų patirtis.

Studijos