Studijų naujienos

TATENA (Tarptautinės atominės energijos agentūra) Marie Sklodowska-Curie stipendijų programos tikslas - paskatinti jaunas moteris siekti karjeros branduolinėje srityje. Ši programa skiria stipendijas atrinktoms studentėms, studijuojančioms su branduoline energija susijusias magistrantūros programas*, taip pat finansuoja stažuotes.

Stipendijos gavėjai skiriama iki 20 000 eurų studijų išlaidoms ir iki 20 000 eurų pragyvenimo išlaidoms magistrantūros studijų programoje. Daugiau apie TATENA Marie Sklodowska-Curie stipendijų programą, reikalavimus ir paraiškų teikimą skaitykite čia.

Paraiškų teikimo terminas: 2023 m. rugsėjo 30 d.

*Medicina, medicinos fizika, medicinos biologija, radiologija, radioterapija, radiobiologija.

Studijos