Studijų naujienos

20231024 AvilaAvilos Katalikų universiteto nuotr.

Kviečiame registruotis į ispanų kalbos ir kultūros programą, organizuojamą Avilos Katalikų universiteto (Universidad Católica de Ávila, UCAV)) Ispanų kalbos ir kultūros instituto. Kursai vyks nuo 2024 m. liepos 1 iki 26 d

Siūlomi šie 4 kreditų kursai:

• Ispanų kalba, 6 lygiai;
  • Ispanų literatūros apžvalga / literatūros kritika;
  • Ispanijos kultūra ir civilizacija, 3 lygiai;
  • Verslo ispanų kalba, 2 lygiai;
  • Ispanų mistika, 2 lygiai;
  • Medicininė ispanų kalba, 2 lygiai.

2024 m. vasarą UCAV taip pat siūlo intensyvius ispanų kalbos kursus nuo birželio 17 iki 28 d. Siūlomi lygiai:

• Ispanų kalba pradedantiesiems, I ir II lygis;
  • Vidutinio lygio ispanų kalba, I ir II lygiai (kiekvienas kursas – po 4 kreditus).

Studentams siūloma unikali galimybė registruotis į Ispanų mistikos įvado kursą. Kursas siūlomas ispanų ir anglų k. bei dėstomas pripažintų mokslininkų. Kurso medžiaga grindžiama atrinktais Šv. Teresos iš Avilos ir Šv. Jono Kryžiaus raštais.

2024 m. vasaros programos kainos:

• 700 Eur: vienas 4 kreditų universiteto kursas;
  • 60 Eur: vadovėliai ir mokymosi medžiagos kiekvienam kursui;
  • 800-900 Eur: universiteto bendrabučiai (gyvenimas ir maitinimas).

Prašymas registruotis turi būti pateiktas iki 2024 m. gegužės 31 d.

Avilos Katalikų universitetas (UCAV) įkurtas 1996 m. Avilos vyskupo valdžios. UCAV tikslas – paruošti studentus būsimai profesijai, siūlant aukšto lygio akademines programas bei suteikiant tvirtą intelektualinį krikščioniškojo humanizmo pagrindą. Universitetas įsikūręs prie dar viduramžiais statytos Avilos sienos. Pasaulinio paveldo paminklu pripažinta Avilos miesto dalis randasi aukštame Kastilijos plokščiakalnyje, kuriame atsiveria nuostabūs Zapatero ir Gredoso kalnų vaizdai. Praeityje studentai labai mėgdavo praleisti laiką šiame istoriniame mieste. Daugeliui jų ši vasaros programa UCAV tapdavo unikalia gyvenimą keičiančia patirtimi.

Studijos