Studijų naujienos

Utrechto tinklas siūlo stipendiją studijoms arba moksliniam darbui viename iš Utrechto tinklo universitetų.

Aprašymas:

• Studijų/tiriamojo darbo trukmė ne mažiau nei 4 savaitės.
  • Mobilumo pradžia tarp 2024 m. gegužės 1 d. ir 2025 m. kovo 31 d.
  • Stipendijos dydis fiksuotas ir nepriklauso nuo studijų trukmės - 1200 eurų.
  • Prioritetas teikiamas magistrantams ir doktorantams, norintiems atlikti mokslo tiriamąjį darbą viename iš Utrechto tinklo universitetų, bei kurie negali gauti Erasmus studento statuso (t.y., jau išnaudoję visas Erasmus galimybes, arba jų numatoma studijų trukmė užsienyje neatitinka Erasmus+ programos reikalavimų).

Paraiškos dokumentai:

• Paraiškos forma
  • Rekomendacija
  • Partnerinės institucijos sutikimas dėl priėmimo (Letter of Acceptance)

Atrankos procedūra:

• Paraiškos dokumentus pateikti į VU tarptautinių ryšių skyrių. Kontaktinis asmuo: Rita Vienažindienė, e-mail:
  • Paraišką galima pateikti iki 2024 m. vasario 12 d.
  • Paraiškas vertina ir kandidatus tvirtina Urechto tinklo atrankos komitetas.

Daugiau informacijos apie stipendiją Utrechto tinklo puslapyje.

Studijos