Studijų naujienos

20240220 Vaiku 2VU Vaikų universiteto rudens sesijos atidarymo festivalio „Mokslo magija“ akimirkos, 2023 m. rugsėjis / Orgzanitorių nuotr.

Kviečiame tapti VU Vaikų universiteto savanoriu ir prisidėti prie VU Vaikų universiteto veiklų!

Šiuo metu ieškomi savanoriai, kurie padėtų renginių metu suvaldyti srautus, bendrautų su moksleiviais ir jų tėveliais, padėtų su techniniu pasiruošimu. Taip pat ieškomi fotografai, kurie padėtų įamžinti renginių akimirkas.

Artimiausi renginiai, kuriems reikėtų savanorių pagalbos:

• Pavasario sesija „Jaunasis atradėjas“. Užsiėmimai vyks keturis šeštadienius (kovo 16, 23 d., balandžio 6, 13 d.) 10-12 val. Dalyvauti galite visas arba Jums patogią dieną.
  • Konkurso „EkoVizija“ uždarymo renginys, kuris vyks balandžio 20 d.

Norintys savanoriauti kviečiami registruotis čia, o iškilus klausimams kreiptis tel. +37065613588 arba el paštu

Studijos