Studijų naujienos

20240508 JNM

Jungtinė Neuromokslų Mokykla (JNM) - neuromokslus populiarinanti, pelno nesiekianti edukacinė konferencija, organizuojama Vilniaus universiteto (VU) ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Medicinos fakultetų studentų jau 13-ąjį kartą! Šiais metais JNM vyks 2024 m. gegužės 11-12 d., kaimo turizmo sodyboje „Elniakampis” (Vilniaus raj.).

Konferencija vienija tiek neuromokslais besidominčius studentus, tiek gydytojus bei mokslininkus. Jos tikslas -  skatinti domėtis naujausiomis neuromokslų temomis, suteikiant galimybę įgyti naujų žinių, profesinių pažinčių bei praktinių įgūdžių iš geriausių savo srities profesionalų. Konferencijoje skaitomos paskaitos, vyksta praktinės dirbtuvės bei organizuojama socialinė programa.

Bilietų į konferenciją kiekis ribotas, o šiemet bus vykdoma ir išankstinė registracija į praktines dirbtuves pagal bilietų įsigijimo pirmumą. Daugiau informacijos apie renginio programą bei bilietus: https://www.facebook.com/Jungtine.Neuromokslu.Mokykla

Studijos