Medicinos fakulteto mokslininkai apdovanoti Vilniaus universiteto atminimo ženklais
Džiaugiamės Medicinos fakulteto mokslininkų pasiekimų įvertinimu! Vilniaus universiteto rektoriaus nutarimu, Biomedicinos mokslų instituto Anatomijos katedros profesoriui dr. Rimantui Jankauskui, docentei dr. Žydrūnei Miliauskienei ir mokslo darbuotojai dr. Justinai Kozakaitei skirtas apdovanojimas atminimo ženklais už reikšmingus mokslo pasiekimus 2019 metais, Geriausio Vilniaus universiteto mokslininkų taikomojo darbo kategorijoje. Mokslininkai buvo įvertinti už 1863–1864 m. sukilimo vadų palaikų identifikavimą ir detalų antropologinį tyrimą.














